FitActive Fit-a-Skin

Kaubamärk: Laoseis:Laos

Toidulisand naha ja karvkatte parandamiseks

- kiirendab karvavahetust
- parandab karva pigmentatsiooni ja kvaliteeti
- kiirendab karvkatte taastumist peale poegimist või operatsiooni
- vähendab nahaallergiate tekke riski
- soovitatav nii täiskasvanud koertele kui ka kutsikatele dermatiidi, ekseemi, karvade välja langemise ja demodexi leviku korral
- sobilik ka tiinetele koertele ja kutsikatele

12,00 €

Fit-a-Skin kiirendab naha ja karvkatte uuenemisprotsessi ning on tõhus nahaprobleemide vältimisel. Sisaldab olulisi vitamiine nagu A, E, biotiin ja spirulina, mis on terve karvastiku võtmeelemendid. Regulaarne kasutamine aitab ravida pragunenud küüsi, katkiseid karvaotsi, kõõma, sügelust ja löövet.
Spirulina aitab organismil piisavas koguses joodi saada, mis on oluline, et vältida närvikahjustusi tiinete koerte lootel. 

Fit-a-Skin tablettide regulaarne kasutamine aitab muuta koera karva läikivaks, paksuks ja terveks. Andke tulemuste saavutamiseks aega 4-6 nädalat.

Koostis: toorproteiin 15%, toorrasv 0,4%, toortuhk 5%, niiskus 10%, biotiin, A-vitamiin 600 000 RÜ/kg, D-vitamiin 40 000 RÜ/kg, E-vitamiini 600 mg/kg, vitamiin B-1 250 mg/kg, vitamiin B-2 400 mg/kg, vitamiin B-6 200 mg/kg, d-kaltsium-pantotenaat 1,000 mg/kg, niatsiin 200 mg/kg, tsink 5 g, küllastumata rasvhapped, oomega-3, oomega-6 , Spirulina

Kasutamine
1 tablett koera 10kg kohta päevas
Purgis on 60 tabletti